KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123123
nr 1612 3123
Grigor Auer
(1882-1967)
Oljemålning, Grigor Auer (1882-1967), Signerad, daterad 1959, vårvinter. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:58:46
11/4 19:50:36
12/4 09:38:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor